18 listopada 2010

Poland Loves Dan Kanter !

Siemka ! Tu @LittleMagical ! Ale od teraz już @AyeItsLittle ! < 3 A więc @LadyBieberPL ma świetny pomysł i liczę na wasza pomoc ! Informacje podam wam teraz a wszystko skopuje z jej twitlongera , czyli w imieniu @LadyBieberPL :

Wpadłam na pomysł, żebyśmy zrobiły filmik dla Dana Kantera, justina gitarzysty, w którym każda z nas miałaby trzymać kartkę z napisem 'poland loves dan kanter' niby banalne, ale on takie rzeczy zauważa. niemki zrobiły taki filmik i kilkakrotnie im dziękował.do tego przypomniałybyśmy teamowi biebera o polsce. chyba czas? :) każda nawet najmniejsza akcja się liczy. teraz powiedźcie mi czy jesteście za? jeśli tak:

1. zrób zdjęcia z kartką na której będzie napis POLAND LOVES DAN KANTER może być on wykonany każdym sposobem.
na zdjęciu nie wklejasz swojego nicku z twittera.


2. zdjęcie możesz zrobić i wrzucić na twitpica i wysłać je mi w dm lub gdzieś lub wysłac je na emaila

justinbieberpl@gmail.com


3. możecie też nagrac bardzo krótki filmik, w którym śpiewacie słynna dankantersong :) jeśli nie wiecie o jaką mi chodzi, proszę : http://www.youtube.com/watch?v=0JgzyuJFSGg słowa lecą mniej więcje tak : DAN KANTER WE WROTE THIS SONG FOR YOU WE HOPE YOU LIKE IT WE REALLY DO' :)


tak więc zdjęcia wysyłacie do 26 listopada włącznie :)


+ jeśli ktoś umie robic naprawde dobre filmiki, proszę o zgłoszenie się (:A więc ja już takie zdjęcie zrobiłam i wygląda mniej więcej tak :Juz wiecie jak to ma wyglądać , wiecie o co chodzi . Więc do roboty #PolishBeliebers ! Potrzeba dużo takich zdjeć ! < 33

xoxo
5 komentarzy: