16 października 2010

Sprotowanie.

Kochani tu @paulineszek ! Siedzę sobie na TT i patrze że jest akcja anty wybory i zastanawiam się o co chodzi. Już rozumiem. Zaszła pewna pomyłka ! NIE MA ŻADNYCH WYBORÓW NA NAJLEPSZĄ POLSKĄ BELIEBERKĘ ! Nic z tych rzeczy. @LittleMagical napisała przy notce z Paulą że uznałyśmy że jest najlepszą polską belieb... ale to była przenośnia! Nie chodziło o to że jest numer jeden czy coś. Nie o to chodzi, musiałyśmy wybrać którąś z dziewczyn, żeby poprostu przeprowadzić z nią mini wywiad, ale nie chodziło o to że ona jest najlepszą polską Belieb. Proszę nie kłóćmy się o to, to poprostu nie porozumienie... Zaraz zedytuję tą notkę wait.

EDIT : Tu @LittleMagical ! chodziło o to że z @paulineszek wybrałyśmy paule bo ją lubimy udziela się w akcjach itd. ! ALE WSZYSTKIE JESTEŚMY RÓWNE ! NIE CHCIAŁAM ZAISTNIEC JAK HONEY ! Prosze nawet tak nie mówicie ! A z ankietą chodzi o to że każda z dziewczyn tam zamieszczonych będzie miała wywiad tylko wy wybieracie która ma być pierwsza !

Z KAŻDĄ BĘDZIE PRZEPROWADZONY WYWIAD ! POMAGACIE USTALIC KOLEJNOŚĆ TYLKO ! < 3

I z całego serca przepraszam ! Bo po prostu źle napisałam notkę !
dziękuje : @littlemagical ! < 3

4 komentarze:

 1. a to wy tak namieszałyście! :> haha xd nic nie szkodzi i tak wiedziałam żę to coś dennego.. a wierze wam że o to wam nie chodziło ... ; )

  @MartuskaPL

  OdpowiedzUsuń
 2. Ahaaa. ;D to oto chodzilo. ;** Nic sie nie stalo. ;**  @abuska_JB

  OdpowiedzUsuń
 3. W głosowaniu mogła by być jeszcze JBieberJokepl!Jest naprawdę świetną Beliebers!

  OdpowiedzUsuń