16 października 2010

@paulaalovesJB

Po dogadaniu się z @Paulineszek doszłyśmy do wniosku że jedną z najlepszych Polskich Belieberek jest @paulaalovesJB


pyatania :
1.Jak się nazywasz , ile masz lat ?
2.Od kiedy jesteś Belieberką ?
3.Twoja Ulubina Piosenka JB i dlaczego właśnie ona ?
4.Co najbardziej lubisz w Justinie i dlaczego ?
5.Ile masz jego plakatów ?
6.Followuje Cię na Twitterze ? Jeśli tak to od kiedy ?
7.Masz jakąś strone internetową na jego temat ?


odpowiedź :Mam na imię Paula, mam 15 lat. Jestem Belieberką od marca tego roku. Moją ulubioną piosenką Justina jest " Never Let You Go ", dużą rolę w tym wyborze stanowi teledysk. Podoba mi się cały romantyzm tego teledysku, widać więź między nim, a dziewczyną z nim występującą. Teledysk bardzo dobrze oddaje jego charakter i słowa piosenki są nieziemsko urocze. Lubię w Justinie totalnie wszystko - zaczynając od jego wyglądu, po jego charakter. Ten chłopak ma wspaniałą osobowość, jest człowiekiem, który szanuje wszystko co ma, ponieważ bardzo dużo przeżył w swoim życiu i docenia to wszystko co robią dla niego fani. Co prawda mam mało jego plakatów, bo tylko 6, ale moim zdaniem nie są ważne gadżety z nim związane, tylko to co mamy w sercu. Justin folluje mnie od 4 lipca, z miesięczną przerwą. Mój blog o Justinie to : http://paulaalovesjb.tumblr.com/ . Co prawda przeważają tam zdjęcia, ale bardzo wiele Belieberek chwali tego bloga. 


Parę słów ode mnie: jest mi niezmiernie miło, że założycielki bloga nazwały mnie jedną z najlepszych Belieberek. Chyba nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele to dla mnie znaczy. Dziękuję z całego serca.  Peace, Love & Belieb. <3


zdjęcie Pauli :


Ponieważ nie jesteśmy w stanie zrobić wywiadów ze wszystkimi Belieberkami , możliwe że powstanie ankieta z którą z Belieberek chciały byście wywiad ! A na początek wybrałyśmy Paule , ponieważ bierze udział w akcjach , często się udziela , i wydaje mi się że nie jest Belieberką na 5 mniut (:

z poważaniem @littlemagical !

1 komentarz: